NOVINKA !!  Topování fotografií na přední pozice v GALERII foto serveru SR-IMAGE.COM.

Jazyk

Úvod > O nás

Dnešní datum: 25.09.2022
Čas:

O nás

AKTUALIZOVÁNO   01.08.2022

Jsme online foto server SR-IMAGE.COM, který chce umožnit amatérským a profesionálním fotografům, aby si zde vytvořili svůj profil a mohli tak prezentovat své fotografie. Nemusí pak platit za vytváření vlastních webových stránek, kde je potřeba si zajistit webhosting a vlastní doménu.

Profil
Zdarma

/ Nabízíme vám vytvoření webové fotografické prezentace, u profilu se vám bude zobrazovat vaše město a typ fotografické práce. /

Platební období: žádné

Profil
Premium

/ Nabízíme vám vytvoření webové fotografické prezentace, u profilu se vám bude zobrazovat vaše město a typ fotografické práce. /

Platební období: 1 rok

Tak jsem využil svých znalostí v programování a vytvořil jsem tento online foto server. Celý má responzivní design a tak funguje v PC, tabletu i v mobilu. Amatérští a profesionální fotografové si mohou online vytvořit prezentaci fotografií a také se jim bude zobrazovat v jejich profilu jejich město a typ fotografické práce.

Foto server také nabízí na rozdíl od ostatních vlastní stránku, kde je možné vložit informace o sobě. Máte tak dost prostoru o sobě něco uvést. Také je umožněno, že si fotografové mohou navzájem posílat zprávy a tedy tak společně komunikovat.

Vystavte si fotografie na našem foto serveru "SR-IMAGE.COM"

5 fotografů a 124 fotografií je prezentováno na tomto serveru.

Celkem nahráno: 124 fotografií.

Powered by SR-IMAGE.COM

SR-IMAGE.COM

Tento foto server je určen pro česky mluvící fotografy. Novinkou je také to, že si fotografové mohou na tento server vložit svou nabídku. Fotografové si tak mohou propagovat své služby, nabízet na prodej svoji foto techniku nebo nabízet prodej svých fotografií. Jedná se o placenou službu. Cena je 49,-Kč / rok. Můžete vložit max. 5 nabídek na server. Po uhrazení částky vám bude aktivována služba. Službu lze objednat ve své administraci.

Váš
Jaroslav Němeček