SR-IMAGE.COM

  

 

Prodej fotografií

Foto server SR-IMAGE.COM nabízí pro zaregistrované fotografy s vytvořeným profilem prodej jejich fotografií, které mají ve svém profilu.
Prodej fotografií probíhá online. Prodej fotografií je jako služba pro všechny zájemce, kteří se u nás zaregistrují a vytvoří si zde svůj profil a fotografie pak budou prezentovány v jejich profilu a galerii. Fotografie lze objednat z těch, které jsou prezentovány v galerii a profilu.
Prodej fotografií je možný u profilu ZDARMA, STANDARD a PREMIUM.

Cena, za kterou se fotografie prodávají je pevně daná a platí pro všechny fotografie. Foto server SR-IMAGE.COM si za své služby spojené s prodejem fotografií účtuje provizi 30% z prodejní ceny fotografie.

TYP LICENCE

Licence Royalty Free

V této licenci zde můžete koupit většinu fotografií. Za vybranou fotografii zaplatíte jednorázovou částku a poté můžete fotografii využívat po neomezenou dobu v neomezeném počtu opakování ( vyjma užití, které je v rozporu se zákony ( pornografické užití )). Při výrobě tištěných produktů se zakoupenou fotografií v licenci Royalty-Free je omezen počet kopí na 300.000 kusů. Licence je platná pouze pro řádně zakoupené fotografie.

Royalty-Free licence je platná vždy jen pro danou osobu nebo firmu, kteří licenci zakoupili. Zakoupením Royalty-Free licence se nepřevádí autorské právo. Získáte pouze právo k užívání a úpravám fotografie, tedy nikoli k dalšímu prodeji fotografie. Licence je nevýhradní - fotografie může kromě vás zakoupit a používat kdokoli další.