NOVINKA !!  Topování fotografií na přední pozice v GALERII foto serveru SR-IMAGE.COM.

Jazyk

Úvod

Dnešní datum: 25.09.2022
Čas:

Home

AKTUALIZOVÁNO   31.05.2022

SR-IMAGE.COM

ONLINE FOTO SERVER

Náš online foto server SR-IMAGE.COM nabízí amatérským a profesionálním fotografům, aby si zde vytvořili svůj profil a mohli tak v galerii a profilu prezentovat své fotografie.

NOVINKA!!

Pro zaregistrované fotografy nabízíme prodej jejich fotografií, které mají ve svém profilu. Prodej fotografií probíhá online. Fotografie lze objednat z těch, které jsou prezentovány v galerii a profilu. Prodej fotografií je možný u profilu PREMIUM. Prodávat fotografie může amatérský i profesionální fotograf. >více info<

TOPOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ: topovaná fotografie bude umístěna na čelní pozice Galerie po dobu 14 DNÍ. Poté se opět vrátí na svoji pozici podle data uložení. Cena topování je 45,-Kč. Topování můžete objednat v administraci vašeho profilu.

.

Novinkou je, že si registrovaní fotografové mohou na tento server vložit svou nabídku. Fotografové si tak mohou propagovat své služby, nabízet na prodej svoji foto techniku nebo nabízet prodej svých fotografií. Jedná se o placenou službu. Cena je 49,-Kč / rok. Můžete vložit max. 5 nabídek na server. Po uhrazení částky vám bude aktivována služba. Službu lze objednat ve své administraci.

Celý web má responzivní design a tak funguje v PC, tabletu i v mobilu. Můžete tedy ovládat všechny funkce ve všech třech zařízeních.

Zde najdete příspěvky, které se týkají fotografování nebo fotografické techniky (  e-mail: wtm99@seznam.cz / SR-IMAGE.COM  ).

ŠIROKOÚHLÝ POHLED NA SVĚT S NOVÝM OBJEKTIVEM NIKKOR Z 17–28 MM f/2,8


Amsterdam, Nizozemsko, 20. září 2022: Společnost Nikon dnes uvádí svůj doposud nejlehčí širokoúhlý objektiv se zoomem pro fotoaparáty mirrorless formátu FX: NIKKOR Z 17–28 mm f/2,8. Tento extrémně širokoúhlý objektiv se zoomem, který byl vytvořen s cílem rozšíření tvůrčích možností fotografů a videografů – a také s cílem poskytnutí lehčího vybavení – je nepostradatelným objektivem pro cestování, akce a tvůrčí vyprávění příběhů.


Více »

Zveřejněno: 21.09.2022    Napsal: NikonCZ    Zobrazeno: 6x   

AKTY S MODELKOU Z PRAHY


V květnu 2022 proběhlo focení fotografií do mého portfolia a na tento web na téma AKT. Fotografie jsem udělal s modelkou z Prahy ( Dana Halušková ). Jednalo se o ateliérové a černobílé fotografie.


Více »

Zveřejněno: 14.08.2022    Napsal: Jaroslav Němeček    Zobrazeno: 58x   

CANON EOS R-7 a R 10


Praha, 24. května 2022 - Společnost Canon Europe představuje první bezzrcadlovky se systémem APS-C EOS R EOS R7 a EOS R10, které spojují výhody systému EOS R s oblíbeným formátem obrazového snímače APS-C. Formát APS-C nabízí významné výhody pro fotografické nadšence a tvůrce obrazového obsahu, včetně možnosti vyrobit menší, ale velmi rychlé a výkonné fotoaparáty, které potřebám těchto skupin zákazníků dokonale vyhoví. Model EOS R7, který vychází z řady EOS 7D, je vhodný pro fotografy volné přírody a sportu, kteří využijí ořez ohniskové vzdálenosti snímačem APS-C a stejně tak mimořádnou rychlost a automatické ostření se sledováním objektu inspirované vyššími modely této řady.


Více »

Zveřejněno: 11.08.2022    Napsal: CanonCZ    Zobrazeno: 36x   

NIKON UVÁDÍ VÝJIMEČNĚ SNADNO PŘENOSNÝ OBJEKTIV NIKKOR Z 800 mm f/6,3 VR S


Amsterdam, Nizozemsko, 6. dubna 2022: Společnost Nikon dnes s potěšením oznamuje uvedení výjimečně snadno přenosného superteleobjektivu formátu FX s pevnou ohniskovou vzdáleností, modelu NIKKOR Z 800 mm f/6,3 VR S. Ptáci, divoká zvířata, letadla, motorové a zimní sporty: tento odolný a současně působivě lehký objektiv řady S přibližuje s vynikající brilancí dynamiku vzdálených objektů. Uživatelé mohou sledovat i nepravidelně se pohybující objekty s plynulostí, která byla dříve u ohniskové vzdálenosti 800 mm nedosažitelná – a otevřít tak své tvůrčí možnosti stabilním fotografováním z ruky.


Více »

Zveřejněno: 21.04.2022    Napsal: NikonCZ    Zobrazeno: 134x   

SYSTÉM CANON EOS SLAVÍ 35 LET


Praha, 29. března 2022 - Společnost Canon Inc. v březnu slaví 35. výročí uvedení systému EOS na trh. Jeho součástí jsou fotoaparáty s výměnnými objektivy řady EOS i další systémové příslušenství, počínaje výměnnými objektivy řady EF.


Více »

Zveřejněno: 03.04.2022    Napsal: CanonCZ    Zobrazeno: 185x