SR-IMAGE.COM

> Úvod

Powered by SR-IMAGE.COM

(CZ) Vítejte na našem foto serveru

Náš online foto server SR-IMAGE.COM nabízí amatérským a profesionálním fotografům, aby si zde vytvořili svůj profil a mohli tak v Galerii prezentovat své fotografie veřejně.

Nemusíte pak platit za vytváření vlastních webových stránek, kde je potřeba mít vlastní webhosting a doménu a také na rozdíl od ostatních nabízí v profilu vlastní stránku ( INFO O MNĚ ), kde je možné vložit informace o sobě. Máte tak dost prostoru o sobě něco uvést.

ČLÁNKY

Najdete zde příspěvky, které se týkají fotografování nebo fotografické techniky (  e-mail: wtm99@seznam.cz / SR-IMAGE.COM  ).

Celkem: 13 článků.

VYTVOŘTE SI FOTO PREZENTACI U NÁS


Online foto server SR-IMAGE.COM vám nabízí možnost si zde vytvořit za velmi výhodných podmínek vlastní profil a prezentaci fotografií.


Více »

Zveřejněno: 01.05.2021    Napsal: Jaroslav Němeček    Zobrazeno: 57x   

CANON V NEJNOVĚJŠÍM VYDÁNÍ FIRMWARU PRO SVÉ PROFESIONÁLNÍ FOTOAPARÁTY PŘINÁŠÍ NOVÉ FUNKCE PRO FILMAŘE


Praha, 8. července 2021 – Společnost Canon Europe dnes oznámila nové aktualizace firmwaru pro fotoaparáty EOS R5¹, EOS R6 (firmware v1.4) a EOS-1D X Mark III (firmware v1.5). Díky nejnovějším aktualizacím, které reagují na podněty uživatelů, se tyto fotoaparáty stávají výkonnými přístroji pro profesionální záznam videa.


Více »

Zveřejněno: 11.07.2021    Napsal: Canon CZ    Zobrazeno: 19x   

CANON RF 14-35 mm F4L IS USM


PRAHA – 29. června 2021 – Společnost Canon Europe dnes oznámila, že uvádí na trh objektiv RF 14-35 mm F4L IS USM, který nabízí zatím nejkratší ohniskovou vzdálenost ze všech objektivů řady RF. Novinka je poslední z trojice lehkých a kompaktních objektivů RF se světelností f/4, které společně poskytují fotografickým nadšencům a profesionálním fotografům univerzální rozsah ohniskových vzdáleností od 14 do 200 mm. Objektiv RF 14-35 mm F4L IS USM s tichým automatickým ostřením, optickou stabilizací obrazu o 5,5 EV a rozsahem ohniskových vzdáleností 14-35 mm podává díky asférickým členům a členům s velmi nízkým rozptylem ostrý a čistý obraz. Je ideální pro fotografování krajiny a architektury, ale také tvorbu vlogů, kde autor potřebuje stabilní široký úhel záběru.


Více »

Zveřejněno: 01.07.2021    Napsal: Canon CZ    Zobrazeno: 24x   

SPOLEČNOST NIKON VYVÍJÍ NOVÝ VÝKONNÝ OBJEKTIV ŘADY Z SE ZOOMEM


Amsterdam, Nizozemsko, 29. července 2021: Společnost Nikon dnes oznamuje vývoj výkonného objektivu se zoomem NIKKOR Z DX 18–140 mm f/3,5–6,3 VR pro fotoaparáty mirrorless formátu APS-C (Nikon DX) s bajonetem Nikon Z. Objektiv by měl být uveden na trh ještě tento rok.


Více »

Zveřejněno: 29.06.2021    Napsal: Nikon CZ    Zobrazeno: 21x