Obchodní podmínky    Administrátor    ČlánkyNabídky fotografů    Seznam fotografů

SR-IMAGE.COM

your images in one place

Nahoru

O nás

Nové zprávy 0 zprávy

Přihlášen: nepřihlášen

Přihlásit | Registrovat

Dnešní datum: 21.06.2021

Majitel

Jaroslav Němeček | Fotograf

První byla myšlenka vytvořit foto server, který by spojil amatérské a profesionální fotografy, kteří by se mohli na tomto serveru prezentovat. Jedná se o placenou službu.

Tak jsem využil svých znalostí v programování a vytvořil jsem tento foto server. Celý má responzivní design a tak funguje v PC, tabletu i v mobilu. Amatérští a profesionální fotografové si mohou vytvořit profil a také to, že se jim bude zobrazovat v jejich profilu jejich město a typ fotografické práce.

Foto server také nabízí na rozdíl od ostatních vlastní stránku, kde je možné vložit informace o sobě. Máte tak dost prostoru o sobě něco uvést. Také je umožněno, že si fotografové mohou navzájem posílat zprávy a tedy tak společně komunikovat.

Vystavte fotografie na našem foto serveru "SR-IMAGE.COM"

SR-IMAGE.COM

2 fotografové a 15 fotografií je prezentováno na tomto serveru.

Celkem nahráno: 16 fotografií.

Powered by SR-IMAGE.COM

SR-IMAGE.COM

Tento foto server je určen zatím jen pro česky mluvící fotografy. Novinkou je také to, že si fotografové mohou na tento server vložit svou nabídku a nabízet tak své služby ( podmínkou je, že nabídku může vložit jen registrovaný uživatel s vytvořeným profilem a v profilu mít vložené alespoň 3 fotografie ).

Váš
Jaroslav Němeček

Foto: Jaroslav Němeček

Modelka: Dana ( Praha )