SR-IMAGE.COM

  

 

O nás

Jsme online foto server, který chce umožnit amatérským a profesionálním fotografům, aby si zde vytvořili svůj profil a mohli tak prezentovat své fotografie veřejně. Nemusí pak platit za vytváření vlastních webových stránek, kde je potřeba si zajistit webhosting a vlastní doménu.

Tak jsem využil svých znalostí v programování a vytvořil jsem tento online foto server. Celý má responzivní design a tak funguje v PC, tabletu i v mobilu. Amatérští a profesionální fotografové si mohou online vytvořit prezentaci fotografií a také se jim bude zobrazovat v jejich profilu jejich město a typ fotografické práce.

Zároveň nabízíme pro zaregistrované fotografy prodej jejich fotografií, které mají ve svém profilu. Prodej fotografií probíhá online. Fotografie lze objednat z těch, které jsou prezentovány v galerii a profilu. Prodej fotografií je možný u profilu ZDARMA, STANDARD a PREMIUM.

Foto server také nabízí na rozdíl od ostatních vlastní stránku, kde je možné vložit informace o sobě. Máte tak dost prostoru o sobě něco uvést. Také je umožněno, že si fotografové mohou navzájem posílat zprávy a tedy tak společně komunikovat.

Vystavte si fotografie na našem foto serveru "SR-IMAGE.COM"

0 fotografové a 0 fotografií je prezentováno na tomto serveru.

Celkem nahráno: 0 fotografií.

Powered by SR-IMAGE.COM

SR-IMAGE.COM

Tento foto server je určen pro česky mluvící fotografy. Novinkou je také to, že si fotografové mohou na tento server vložit svou nabídku a nabízet tak své služby online ( podmínkou je, že nabídku může vložit jen registrovaný uživatel s vytvořeným profilem a v profilu mít vložené alespoň 3 fotografie ).

Váš
Jaroslav Němeček

Foto: Jaroslav Němeček